BGO - KRK

621 kr Finn billige flyvninger fra Bergen til Krakow

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Bergen med avgang den 20.4.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen

KAYAK søker gjennom hundrevis av reisesider samtidig etter tilbud på flyvninger til Krakow

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Bergen til Krakow.
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Bergen til Krakow.
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 20 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Billige flytilbud fra Bergen til Krakow (BGO-KRK)

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Bergen til Krakow som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Bergen til Krakow

KAYAKs anbefalte tur-retur tilbud fra de mest populære flyselskapene som flyr fra Bergen til Krakow.
Oppdag de beste prisene ved å velge reisedatoene dine på KAYAK.
Velg dine datoer.
17:40 - 20:00BGO-KRK
2t 20mdirekte
06:00 - 08:40KRK-BGO
2t 40mdirekte
1 411 kr
Finn Tilbud
on.. 2. jul.. - to.. 3. jul..
08:35 - 15:50BGO-KRK
7t 15m1 stopp
13:00 - 15:20KRK-BGO
2t 20mdirekte
1 516 kr
Finn Tilbud
fr.. 16. mai. - ma.. 19. mai.
16:20 - 09:15BGO-KRK
16t 55m1 stopp
13:00 - 15:20KRK-BGO
2t 20mdirekte
1 559 krNorwegian
Finn Tilbud
fr.. 16. mai. - ma.. 19. mai.
08:35 - 15:50BGO-KRK
7t 15m1 stopp
07:00 - 13:10KRK-BGO
6t 10m1 stopp
1 569 kr
Finn Tilbud
fr.. 16. mai. - ma.. 19. mai.
10:00 - 12:20BGO-KRK
2t 20mdirekte
13:00 - 15:20KRK-BGO
2t 20mdirekte
1 590 krNorwegian
Finn Tilbud
fr.. 16. mai. - ma.. 19. mai.
06:10 - 13:25BGO-KRK
7t 15m1 stopp
06:00 - 17:40KRK-BGO
11t 40m1 stopp
1 896 krLufthansa
Finn Tilbud
ti.. 29. apr.. - lø.. 3. mai.
06:00 - 09:30BGO-KRK
3t 30m1 stopp
10:10 - 20:15KRK-BGO
10t 05m2 stopp
2 032 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
sø.. 24. aug.. - lø.. 30. aug..
09:15 - 11:35BGO-KRK
2t 20mdirekte
05:30 - 08:15KRK-BGO
2t 45mdirekte
2 169 krWizz Air
Finn Tilbud
to.. 19. jun.. - ti.. 24. jun..
06:10 - 16:00BGO-KRK
9t 50m2 stopp
06:00 - 17:40KRK-BGO
11t 40m1 stopp
2 180 krLufthansa
Finn Tilbud
ti.. 29. apr.. - lø.. 3. mai.
06:00 - 09:30BGO-KRK
3t 30m1 stopp
10:10 - 21:30KRK-BGO
11t 20m2 stopp
2 770 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
on.. 16. jul.. - on.. 30. jul..

KAYAKs innsikter og trender for flyvninger fra Bergen til Krakow

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Bergen til Krakow for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvilken ukedag er det billigst å fly fra Bergen til Krakow?

Gjennomsnittprisen på alle tur/retur-flyvninger fra Bergentil Krakow klikket på på KAYAK hver dag siste 12 måneder.
Prisen på flybilletten din vil mest sannsynlig om du flyr til Krakow på en søndag, og dyrere om du reiser på en fredag. På returreisen til Bergen, kan det være lurt å reise på torsdag, og unngå fredager for de beste tilbudene.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Bergen til Krakow?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Bergen til Krakow, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.
Den rimeligste måneden å fly på fra Bergen til Krakow er Januar, da ligger gjennomsnittprisen på 1 548 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i juli og august, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 3 570 kr og 2 654 kr.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning fra Bergen til Krakow?

KAYAK bruker alle prisene for hver uke for å beregne per uke gjennomsnittspriser før avreise det siste året for tur/returfra Bergen til Krakow, man fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter snittet av alle verdiene for hver uke.
For å få en pris under gjennomsnittet på flyvningen fra Bergen til Krakow, bør du bestille rundt 5 uker før avreise. For å få den absolutt laveste prisen, viser våre data at du bør bestille 12 uker før avreise.

Godt å vite

Lavsesong

Januar

Høysesong

mai

Billigste flyvning

621 kr
De beste tidspunktene å unngå folkemassene på, med et prisfall på i gjennomsnitt 34 %.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 5 %.
Flyvning fra Bergen til Krakow

Når bør man bestille fly fra Bergen til Krakow

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Bergen til Krakow basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Vanlige spørsmål og svar for bestilling av flybilletter fra Bergen til Krakow

  • Hvilke flyplasser vil jeg bruke når jeg flyr fra Bergen til Krakow?

    Når du skal reise fra Bergen, flyr du fra Bergen Flesland. Du lander på Krakow, også kjent som Krakow J. Paul II Balice.

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Bergen til Krakow?

    Boeing 737-800 Passenger/BBJ2 (winglets) er den flytypen som oftest flyr ruten Bergen til Krakow.

  • Hvilke dager kan jeg fly direkte fra Bergen til Krakow?

    Du kan ta direktefly fra Bergen til Krakow på på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, og søndag.

  • Hvilket flyselskap er det beste for flyvninger fra Bergen til Krakow, Norwegian eller Lufthansa?

    De to flyselskapene som er mest populære blant KAYAK-brukere for flyvninger fra Bergen til Krakow er Norwegian og Lufthansa. med en gjennomsnittspris på 2 339 kr og en totalvurdering på 7,8, Norwegian er det mest populære valget. Lufthansa er også et godt alternativ for denne ruten, med en gjennomsnittspris på 1 747 kr og en totalvurdering på 6,7.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Bergen til Krakow?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Bergen til Krakow.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å kjøpe flybilletten min fra Bergen til Krakow?

    KAYAK sitt prisprognoseverktøy bruker historiske data til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Krakow fra Bergen innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Bergen til Krakow?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Krakow med ett flyselskap, og tilbake til Bergen med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Bergen til Krakow?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Krakow fra Bergen opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

Se flere FAQs

KAYAKs beste tips for å finne en billig flyvning fra Bergen til Krakow

  • Ser du etter en billig flyvning? 25 % av brukerne våre fant flyvninger for denne ruten for 1 154 kr eller mindre for én vei, og 1 801 kr eller mindre for tur/retur.

Foretrekker du å fly uten mellomlanding fra Bergen Flesland til Krakow J. Paul II Balice?

Finn hvilket flyseskap flyr direkte fra Bergen Flesland flyplass til Krakow J. Paul II Balice flyplass, på hvilke dager og bestill direkte flyreiser.

Avganger med direktefly

Bergen Flesland til Krakow J. Paul II Balice

mandag

Norwegian

Norwegian

tirsdag

Norwegian

Norwegian

onsdag

Norwegian

Norwegian

torsdag

Norwegian

Norwegian

fredag

Norwegian

Norwegian

søndag

Norwegian

Norwegian

Se flere direkteflyvninger

Returreiser med direktefly

Krakow J. Paul II Balice til Bergen Flesland

mandag

Norwegian

Norwegian

tirsdag

Norwegian

Norwegian

onsdag

Norwegian

Norwegian

torsdag

Norwegian

Norwegian

fredag

Norwegian

Norwegian

søndag

Norwegian

Norwegian

Se flere direkteflyvninger
Se flere direkteflyvninger

Høyest rangerte flyselskaper som flyr fra Bergen til Krakow

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Bergen til Krakow. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Bergentil Krakow? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,8
KLMGjennomsnittlig score basert på 1319 vurderinger
7,2Underholdning
7,7Komfort
7,8Ombordstigningen
7,3Mat
8,4Besetningen
Flyselskapsvurderinger

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

4,0 OkAnonym, sep. 2023TRD - AMS
Les flere anmeldelser av KLM

Flyvningen mellom Trondheim og Amsterdam var knallbra! Denne ble fløyet av KLM selv. Men flyet fra Amsterdam til Alicante ble fløyet av Transavia, og dette var en skuffelse fra begynnelse til slutt! For det første startet fikk vi mail med beskjed om at maks størrelse på handbagasje på dette flyet var 40x30x20cm, noe som er betraktelig mindre enn hva andre tillater. Mens vi stod og ventet på å boarde, kom det ei dama og merket alle som hadde normal størrelse på handbagasjen, med at bagasjen var ok. Hadde man vist dette, så hadde vi tatt med normal handbagasje. Og så startet de ombordstigningen etter flyet egentlig skulle ha tatt av, og flyet var der i god tid før. Ombord på flyet, så var det så trangt at det var umulig å sitte normalt! Nei dette var en stor skuffelse. Blir ikke å bruke KLM på denne ruten igjen, så lenge Transavia flyr

En av besetningen var uheldig og sølte en kopp kaffe i fanget mitt under servering. Det gikk bra for min del, men kunne kanskje fått en liten kompensasjon for det. Ikke noe økonomisk, men en ekstra dessert kanskje 😉👍🏻.

Ulemper: "De trenger å ha bedre kontroll på at passasjerer overholder smittevernsregler og sikkerhetsregler."

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Bergen til Krakow

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Krakow

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.