MXP - OSL

434 kr Finn billige flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen

Dette er den billigste ènveisflyprisen funnet av en KAYAK-bruker de siste 72 timene, som har søkt etter en flyreise til Malpensa med avgang den 28.3.. Prisene kan endres, og er kanskje ikke tilgjengelige på alle flyvninger eller reisedatoer. Klikk på prisen for å gjenskape søket for dette kuppet.
1 voksen

Søk gjennom hundrevis av reisesider samtidig for flytilbud til Oslo Gardermoen

 
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Milano til Oslo.
Dette er flyselskapene som KAYAKs brukere har valgt oftest fra søkeresultatene våre for flysøk fra Milano til Oslo.
Reiseentusiaster elsker KAYAK
41 299 237 søk i løpet av de siste 7 dagene på KAYAK

Spar 21 % eller merSammenlign flere reisesider i ett søk

Spor priserIkke klar for å booke? Lag et prisvarsel for når prisene faller.

Sambestill og spar pengerSpar penger når du sambestiller fly + hotell.

Filtrer tilbudene dineVelg klasse, gratis Wi-Fi og mer

Billige flytilbud fra Malpensa til Oslo Gardermoen (MXP-OSL)

 
Her er noen av de beste tilbudene funnet nylig på KAYAK for tur/retur fra Malpensa til Oslo Gardermoen som har avgang i løpet av de neste månedene. Selv om disse flyvningene var tilgjengelige på KAYAK de siste 72 timene, kan priser og tilgjengelighet endres og tilbudene kan utløpe.

De nyeste tilbudene på tur/returflyvninger fra Malpensa til Oslo Gardermoen

Anbefalte tur/retur tilbud med avgang i de kommende månedene fra det mest populære flyselskapet som flyr fra Malpensa til Oslo Gardermoen.
Finn de beste prisene og tilbudene ved å velge dine reisedatoer.
Velg dine datoer.
08:00 - 10:45MXP-OSL
2t 45mdirekte
11:20 - 14:00OSL-MXP
2t 40mdirekte
858 kreasyJet
Finn Tilbud
ma.. 10. mar.. - ma.. 17. mar..
13:20 - 16:05MXP-OSL
2t 45mdirekte
11:20 - 14:00OSL-MXP
2t 40mdirekte
902 kreasyJet
Finn Tilbud
to.. 20. mar.. - ma.. 24. mar..
22:35 - 21:20MXP-OSL
22t 45m1 stopp
08:25 - 21:00OSL-MXP
12t 35m1 stopp
1 092 krWizz Air
Finn Tilbud
fr.. 21. mar.. - ma.. 24. mar..
08:55 - 17:40MXP-OSL
8t 45m1 stopp
18:15 - 21:35OSL-MXP
27t 20m1 stopp
1 103 krWizz Air
Finn Tilbud
to.. 3. apr.. - ma.. 7. apr..
13:30 - 16:10MXP-OSL
2t 40mdirekte
10:10 - 12:50OSL-MXP
2t 40mdirekte
1 136 krNorwegian
Finn Tilbud
to.. 20. mar.. - ma.. 24. mar..
22:35 - 21:20MXP-OSL
22t 45m1 stopp
11:20 - 14:00OSL-MXP
2t 40mdirekte
1 147 kr
Finn Tilbud
fr.. 21. mar.. - ma.. 24. mar..
22:35 - 21:20MXP-OSL
22t 45m1 stopp
11:20 - 14:00OSL-MXP
2t 40mdirekte
1 170 kr
Finn Tilbud
fr.. 21. mar.. - ma.. 24. mar..
14:00 - 16:40MXP-OSL
2t 40mdirekte
08:15 - 10:55OSL-MXP
2t 40mdirekte
1 181 krNorwegian
Finn Tilbud
on.. 2. apr.. - sø.. 6. apr..
12:35 - 15:20MXP-OSL
2t 45mdirekte
08:00 - 19:10OSL-MXP
11t 10m1 stopp
3 063 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
fr.. 21. mar.. - ma.. 24. mar..
19:15 - 09:15MXP-OSL
14t 00m1 stopp
08:00 - 10:40OSL-MXP
2t 40mdirekte
3 074 krScandinavian Airlines
Finn Tilbud
lø.. 26. apr.. - lø.. 3. mai.

Flyvninger fra Malpensa til Oslo Gardermoen - Reiseinnsikt & Trender

Få datagenerert innsikt og trender på flyvninger fra Malpensa til Oslo Gardermoen for å hjelpe deg med å finne de billigste flyreisene, den beste tiden å fly på og mye mer.

Hvilken ukedag er det billigst å fly fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

Gjennomsnittprisen på alle tur/retur-flyvninger fra Milano Malpensa flyplasstil Oslo Gardermoen flyplass klikket på på KAYAK hver dag siste 12 måneder.
Fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen, er torsdag den billigste dagen i snitt å reise på, og onsdag er den dyreste. Ved å fly fra Oslo Gardermoen tilbake til Milano Malpensa, finner man som regel de beste tilbudene på fredag, og onsdag er som regel dyrest.

Hvilken måned er den rimeligste å reise på fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass?

For å beregne månedlige gjennomsnittspriser tar KAYAK alle prisene for hver måned det siste året på tur/retur-reiser fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass, fjerner de øverste 0,1%, og tar deretter medianen av alle verdiene for hver måned.
Den rimeligste måneden å fly på fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass er November, da ligger gjennomsnittprisen på 891 kr. På den annen side, er det dyrest å reise i august og september, da gjennomsnittprisen ligger på henholdsvis 2 952 kr og 2 874 kr.

Hvor lang tid i forveien bør jeg booke en flyvning fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass?

KAYAK bruker alle prisene for hver uke for å beregne per uke gjennomsnittspriser før avreise det siste året for tur/returfra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass, man fjerner de øverste 0,1 %, og tar deretter snittet av alle verdiene for hver uke.
For å få en pris under gjennomsnittet på flyvningen fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass, bør du bestille rundt 6 uker før avreise. For å få den absolutt laveste prisen, viser våre data at du bør bestille 25 uker før avreise.

Godt å vite

Lavsesong

september

Høysesong

juli

Billigste flyvning

434 kr
Beste tiden å unngå de største folkemengende, men det er en gjennomsnittlig prisøkning på 41%.
De mest populære tidspunktene å fly på, med en prisøkning på i gjennomsnitt 35 %.
Flyvning fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen

Når bør man bestille fly fra Malpensa til Oslo Gardermoen

Er du fleksibel på reisedatoer? Finn de beste tidene å reise på fra Malpensa til Oslo Gardermoen basert på våre flydata for siste 12 måneder. Finn den rimeligste måneden, til og med rimeligste dagen å fly på.
Estimert pris for tur/retur
KAYAK ser på alle historiske flydata for hver dato for å gi en anslått pris for enveisreiser eller tur-retur med en varighet på opptil 40 dager. Selv om vi prøver å gi faktiske minimumspriser for hver dato, er noen priser spådommer og faktiske priser kan variere.

Spørsmål og Svar for bestilling av fly fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen

  • Hvilke flyplasser vil jeg bruke når jeg flyr fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Milano Malpensa og Oslo Gardermoen betjenes begge av én hovedflyplass. Du vil reise fra Milano Malpensa med avgang fra Milano Malpensa, og vil ankomme Oslo Gardermoen.

  • Hvilke flyselskaper tilbyr Wi-Fi på flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Alle de følgende fyselskapene tilbyr Wi-Fi ombord på flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen: KLM, Air France, SWISS, Delta, Alaska Airlines, og Lufthansa.

  • Hvilke flytyper flyr oftest fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Boeing 737-800 Passenger/BBJ2 (winglets) er den flytypen som flyr oftest på ruten fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen.

  • Hvilke luftfartsallianser tilbyr flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    SkyTeam er den eneste luftfartsalliansen som tilbyr flyvninger mellom Milano Malpensa og Oslo Gardermoen.

  • Hvilke dager kan jeg fly direkte fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Det går direktefly fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen hver dag.

  • Hvilket flyselskap er det beste for flyvninger fra Milano til Oslo, Norwegian eller Scandinavian Airlines?

    De to flyselskapene som er mest populære blant KAYAK-brukere for flyvninger fra Milano til Oslo er Norwegian og Scandinavian Airlines. med en gjennomsnittspris på 2 404 kr og en totalvurdering på 7,7, Norwegian er det mest populære valget. Scandinavian Airlines er også et godt alternativ for denne ruten, med en gjennomsnittspris på 2 642 kr og en totalvurdering på 7,3.

  • Hvordan klarer KAYAK å finne så lave priser på flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    KAYAK er en reisesøkemotor. Dette innebærer at vi søker på tvers av hele Internett for å finne de beste prisene for brukerne våre. Vi behandler over 2 milliarder flyforespørsler i året, og dette gjør at vi kan vise et stort utvalg priser og alternativer for flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen.

  • Hvordan kan KAYAK sitt prognoseverktøy for flypriser hjelpe meg med å finne ut når det er best å bestille flybilletten min fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    KAYAKs verktøy for flyprisprognoser bruker historikkdata til å fastslå sannsynligheten for en potensiell prisendring på en flyvning til Milano Malpensa fra Oslo Gardermoen innen 7 dager, slik at reisende vet om de bør vente eller bestille med det samme.

  • Hva er KAYAK Mix-alternativet for flyvninger fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Med KAYAK Mix kan du kombinere enveisbilletter for å spare penger fremfor å kjøpe en vanlig tur/retur-billett. Du kan da fly til Oslo Gardermoen med ett flyselskap, og tilbake til Milano Malpensa med et annet.

  • Hva innebærer KAYAK-funksjonen «fleksible datoer», og hvorfor bør jeg ha den i bakhodet når jeg ser etter en flyvning fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

    Noen ganger er ikke reisedatoer skrevet i stein. Hvis du har mulighet til å være litt fleksibel omkring reisedatoene dine, kan du bruke fleksible datoer for å se alle alternativene når du skal fly til Oslo Gardermoen fra Milano Malpensa opptil 3 dager før/etter dine foretrukne datoer. Deretter kan du velge de flyvningene som passer deg best.

Se flere FAQs

KAYAKs beste tips for å finne en billig flyvning fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass

  • Ser du etter en billig flyvning? 25 % av brukerne våre fant flyvninger for denne ruten for 798 kr eller mindre for én vei, og 1 088 kr eller mindre for tur/retur.

Foretrekker du å fly uten mellomlanding fra Milano Malpensa til Oslo Gardermoen?

Finn hvilket flyseskap flyr direkte fra Milano Malpensa flyplass til Oslo Gardermoen flyplass, på hvilke dager og bestill direkte flyreiser.

Avganger med direktefly

Milano Malpensa til Oslo Gardermoen

mandag

EL AL,Etihad Airways,Norwegian, +2 mer

EL AL,Etihad Airways, +3 mer

tirsdag

Norwegian,EL AL,Etihad Airways, +1 mer

Norwegian,EL AL, +2 mer

onsdag

EL AL,Etihad Airways,Scandinavian Airlines, +1 mer

EL AL,Etihad Airways, +2 mer

torsdag

Norwegian,easyJet,Etihad Airways, +1 mer

Norwegian,easyJet, +2 mer

fredag

EL AL,Etihad Airways,Norwegian, +2 mer

EL AL,Etihad Airways, +3 mer

lørdag

Etihad Airways,Scandinavian Airlines,Norwegian

Etihad Airways,Scandinavian Airlines, +1 mer

søndag

EL AL,Etihad Airways,Norwegian, +2 mer

EL AL,Etihad Airways, +3 mer

Se flere direkteflyvninger

Returreiser med direktefly

Oslo Gardermoen til Milano Malpensa

mandag

Norwegian,Scandinavian Airlines,easyJet

Norwegian,Scandinavian Airlines, +1 mer

tirsdag

Norwegian,Scandinavian Airlines

Norwegian,Scandinavian Airlines

onsdag

Scandinavian Airlines,Norwegian

Scandinavian Airlines,Norwegian

torsdag

Norwegian,easyJet,EL AL, +2 mer

Norwegian,easyJet, +3 mer

fredag

Norwegian,Scandinavian Airlines,easyJet, +1 mer

Norwegian,Scandinavian Airlines, +2 mer

lørdag

EL AL,Etihad Airways,Scandinavian Airlines, +1 mer

EL AL,Etihad Airways, +2 mer

søndag

Norwegian,Scandinavian Airlines,easyJet, +1 mer

Norwegian,Scandinavian Airlines, +2 mer

Se flere direkteflyvninger
Se flere direkteflyvninger

Høyest rangerte flyselskaper som flyr fra Malpensa til Oslo Gardermoen

 
Se ekte verifiserte KAYAK kundeanmeldelser for flyselskaper som flyr fra Milano til Oslo. Flyselskapenes score samlet fra alle anmeldelser som er lagt inn av passasjerer på KAYAK etter å ha flydd med et flyselskap. KAYAK viser ikke anmeldelser som er eldre enn 5 år. Lær hvordan KAYAK innhenter brukeranmeldelser.
Trenger du hjelp til å velge hvilket flyselskap du skal reise med fra Malpensatil Oslo Gardermoen? anmeldelser av flyselskaper på KAYAK gir en samlet poengsum for hvert flyselskap basert på en rekke faktorer, inkludert komfort, ombordstigning, underholdning på flyet og mer, for å gjøre avgjørelsen din enklere. Se flyselskapets score basert på anmeldelser hos KAYAK.
7,7
NorwegianGjennomsnittlig score basert på 234 vurderinger
7,6Ombordstigningen
7,4Komfort
6,2Underholdning
6,6Mat
8,1Besetningen
Flyselskapsvurderinger

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

2,0 MiddelmådigBonka, nov. 2024OSL - AMS
Les flere anmeldelser av Norwegian

Nye bagasjebegrensninger. En vanlig cabin luggage sertifisert bagasje er nå plutselig ikke cabin luggage mer hos Norwegian. Griskhet og dårlig service.

Forsinket ombordstigning, men mesteparten av forsinkelsen ble kjørt inn igjen. Landet nesten på tidsplan

Spiste ikke noe mat. Det var ingen underholdning på denne flyvninger.

Helt ok reise, alt gikk innen schedule, bra landing. Norwegian kunne ha noen spennende blad å lese, wifi funger jo ikke optimalt.

Lang kø inn til venterom. Deretter ny kø for ombordstigning. Passkontrollen rask via elektronisk sjekk. Grei service ombord.

Jeg reiste på en billig billett og fikk det jeg betalte for. Flyet var punktlig, men kunne vært bedre renholdt.

Plutselig kun 15 minutter med internett! Jeg hadde koblet meg opp før avgang uten å være klar over denne vesentlige endringen, for at nettforbindelsen så ble kuttet mens den fortsatte å telle minutter, for så å få beskjed om at de 15 minuttene var brukt opp, nåe jeg en times tid senere prøvde å koble meg på igjen :(

Jeg ba om å kjøpe mat, men fikk til svar at ingen av måltidene som var listet i menyen var tilgjengelige for kjøp. De skulle imidlertid komme med en salgsvogn der jeg kunne få kjøpt snacks. Den uteble også. Og det var ikke fordi kabinpersonalet var travle med annet enn å snakke med hverandre. Flyet var 1/3 fullt, så de hadde plenty av tid å komme med salgsvognen. Og det minste de kunne gjort var å komme til meg med opplysning om mulige kjøp - om så snacks. Så alt annet får toppkarakter, mens kabinpersonalet får bunnplassering av meg. MERK: Dette gjaldt morgenflyet fra København direkte til Tromsø. Strekningen Bangkok - København var helt topp på alle måter.

Jeg ba om å kjøpe mat, men fikk til svar at ingen av måltidene som var listet i menyen var tilgjengelige for kjøp. De skulle imidlertid komme med en salgsvogn der jeg kunne få kjøpt snacks. Den uteble også. Og det var ikke fordi kabinpersonalet var travle med annet enn å snakke med hverandre. Flyet var 1/3 fullt, så de hadde plenty av tid å komme med salgsvognen. Og det minste de kunne gjort var å komme til meg med opplysning om mulige kjøp - om så snacks. Så alt annet får toppkarakter, mens kabinpersonalet får bunnplassering av meg.

Syntes ikke om at være" dus " med personalet om bord. Tonen fra personalet er for " kammeratlig "

Flyet fra Oslo til Bodø var nesten en halv time forsinket, og vi var 57 personer som skulle videre med forskjellige Widerøe-fly, og de valgte å vente på oss alle. Fantastisk flott gjort av Widerøe

SAS er i ferd med å bli håpløst utdatert for business reisende, dessverre. Man kaller det Plus og selger det inn som en business class, men det er jo bare tull... Reise fra CPH til Island var med Icelandair, full business og topp service, reise fra Reykjavik til Oslo, med SAS, var et svært gammelt fly, gamle og dårlige seter, fullt av mennesker som sild i tønne og dårlig mat. Mens flyet fra Oslo til Stavanger var nytt, alt var bedre men det burde vært motsatt; lengre distanser, bedre komfort, for fullt betalende passasjerer, men det tenker ikke SAS på. Jeg faser ut SAS fra nå av og vil fly mest mulig med andre selskap ut fra Stavanger, så det blir nok mer KLM fra nå av..

Reiser du til et sted i nærheten av Oslo Gardermoen?

Bestill flyreiser til Oslo Gardermoen hvis du planlegger å besøke et av disse stedene
Gardermoen
Drammen
Lillehammer
Fredrikstad

Alt du behøver å vite om din flyvning fra Malpensa til Oslo Gardermoen

Velg hvilken flyplass du vil fly til i Oslo

Nå, hva ser du etter? Finn tusenvis av andre hoteller flyvninger, leiebiler og tog og busser med KAYAK.